خرید فالوور اینستاگرام

خیلی واضح و روشنه که اینستاگرام این روز ها به یکی از بهترین و پرطرفدار ترین برنامه های مجازی در دنیا و ایران تبدیل شده که برای مخاطبان این برنامه سرگرمی، مطالب مفید، اخبار و… به دنبال دارد. اما یکی از فایده های مهمی که اینستاگرام دارد، ایجاد کسب و کار است که بعضی ها به خوبی از اینستاگرام پول در میارند.
حتما می دانید که مهم ترین اصل موفقیت در اینستاگرام، داشتن فالوور های زیاد است که البته خواست هر کاربر اینستاگرام هم هست. مخصوصا برای پیج های بیزنیسی که می خواهند از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنند. پس لازمه که دیده بشن.
اما بعضی از کاربر های اینستاگرام دست به اقدام اشتباه که خرید فالوور فیک است، میزنند.

خرید فالوور فیک

با یک سوال شروع میکنم…
آیا اعتبار خریدنی است؟
ممکن نیست که کسی بتواند اعتبار خود را یک شبه و با پرداخت هزینه بدست بیاورد. (اگر کمی فکر کنید ارتباط بین اعتبار و فالوور را متوجه می شوید)
بعضی از کسب و کارها این باور را دارند که یک کاربر اینستاگرام زمانی پیج آن ها را دنبال میکنند که تعداد فالوور ها بالا باشد و اولین راهی که به ذهنشان می رسد، خرید فالوور فیک است. اما به نظر شما مردم با دیدن لایک و کامنت پست های شما نسبت به تعداد فالوور پیجتون، به غیر عادی بودن پیج شما پی نمیبرند؟

بهترین راه این است که اجازه دهیم کاربر ها خودشان پیج شما رو دنبال کنند. اما چگونه؟

با فالو و آنفالو کردن کاربران اینستاگرام، می توانیم به بالا بردن فالوور‌های پیج خود کمک کنیم. تصاویر آن ها را لایک می کنیم و کامنت می گذاریم، آن ها هم پست های مارو لایک می کنند و کامنت می گذارند.
درست است که این کار زمان بر است مخصوصا اینکه باید وقت زیادی در اینستاگرام بگذارید و کاربر هایی که می توانند به مشتری پیج شما تبدیل شوند را پیدا و با فالوور‌ها تعامل کنید. اما در آخر اشخاص با تمایل خودشان پیج شما رو دنبال می کنند.

تبدیل فالوور به مشتری

و اما میخوام به شما بگم چگونه فالوور پیجتون رو به مشتری تبدیل کنید. هنگامی که شما می خواهید یک پیج بیزینسی در اینستاگرام بزنید باید به فکر بازاریابی و جذب مشتری باشید پس باید خلاقیت به خرج بدهید تا طرفداران و مشتری های پیج خود را افزایش دهید.
بر روی آموزش کسب و کار خود در اینستاگرام سرمایه گذاری کنید و سعی کنید پست هایی بگذارید که الان بیشتر مورد توجه کاربران قرار می گیرد. همچنین اگر می خواهید فالوور هاتون رو به مشتری تبدیل کنید باید کاری کنید تا آن ها به شما اعتماد کنند. یکی از روش هایی هم که آن ها به شما اعتماد کنند این است که ببینند دیگران به شما و پیج شما اعتماد کرده اند. برای اینکه ثابت کنید مورد تایید دیگران هستید مثلا می توانید از حضور در نمایشگاه ها و مشتری های خود عکس منتشر کنید. یا مسابقه برگزار کنید. از این طریق می توانید از مشتری های خود بخواهید که عکس محصولاتی که از شما خریدند رو بفرستند.

دیدگاه شما